שלום שלום ואל תידחפו לי לחלום,

סתםםםםם… קוראים לי מני, אני פשוט מת על נערות ליווי. נערות ליווי עושות לי את זה. נערות ליווי הן המלה האחרונה, וזהו סיפורו של גבר מצוי –

ביום הראשון לחופשה בים, אני, גבר בן שלושים וחמש, התעוררתי מוקדם והחלטתי לא לבזבז זמן. לקחתי מגבת והלכתי לים. השלט בכניסה אמר: "עירום בלבד! אסור להכניס בגדי ים". אני לא יכול להגיד שזה בלבל אותי. אחרי שהתפייסתי כמה שניות, הוצאתי את החליפה והוספתי אותה למגבת ולספר שבידי. רוח ים חמימה "נגעה" בנוחות בגוף החשוף. המשכתי הלאה, התבוננתי בכיסאות הנוח מתחת לשמשיות הגדולות. להפתעתי, החוף לא היה ריק.

קרוב לקו הגלישה, נערה צעירה הוקמה בנוחות כמו אחת מאותן נערות ליווי. פניה של הנערה מנערות הליווי לא הביטו בי מאחורי הכובע רחב השוליים, אבל הדמות הנוקבת, שהייתה מכוסה בקרני השמש השופעת, נראתה מושלמת. ניסיתי להסיט את מבטי, והבנתי שאני בוהה בגלוי. אגב, נראה היה שהבחורה המוזרה לא שמה לב למראה שלי. זמן מה אחרי שהחלטתי להתמקם באתר נופש על החוף. פתחתי את הספר והעמדתי פנים שאני נמשכת מהקריאה. אבל הסתכלתי מהצד השני אל הגוף השופע. היא נשענה לאחור וכפי שהדגימה באופן ספונטני את בטנה השזופה השטוחה. לשדיים קטנים היו פטמות זעירות נפוחות. מותניים דקים ורגל בנויה חזקה אפפו כיפוף צמיג של הירכיים. הפנטזיה ציירה משולש בין רגליה, שלמרבה הצער, מעולם לא הצלחתי לראות מאחורי משענת הכיסא שלה. הזין שלי לא יכול היה להישאר רגוע לחזון כזה והתחיל לשמוח בביטחון.

היא שמה לב שאני מסתכל עליה. היה פער שקט וזה היה מביך. אבל כאן עיניה של הילדה מצאו את הזין שלי המתעניין בגלוי. בכלל לא נבוכה, היא לחצה את ראשו באצבעותיה והביטה בי בעדינות. "זה כל כך יפה…" – היא חייכה, ברור שהפתיעה אותי קצת.  כשהרגשתי תשומת לב של אישה, הזין שלי התחיל לעלות והוא התקשה משמעותית, מה שכמובן הרשים אותה. האצבעות החינניות החליקו בעדינות אל האשכים, כשהן נעות בקלילות וללא דאגה. נכנעתי קצת מהצד, עם יותר פוטנציאל להתמכרות. הילדה בהחלט אהבה את התהליך. עכשיו, בשתי ידיים, היא שיחקה עם הזין שלי, ליטפה והסתכלה עליו. לא מאמין בטובת הכלל, חוויתי, בשקט, הנאה חושנית. ברגע מסוים, ישבנה המושך של הילדה התרומם מעט, למרות שהיא משכה את תשומת ליבי. נכנעתי לפיתוי, סחטתי את ישבנה של נערת ליווי זו בכף ידי.

התחושה של הישבן המעוגל והעור הלוהט גרמו לי לרצות לסטור לילדה הקטנה והחרמנה הזאת עכשיו. בהשראת האינסטינקט התקרבתי אל השכנה, כך שהילדה נאלצה להושיט יד אליי בשפתיים, ובהנאה, סטר לה על ישבנה מעורר התיאבון. הסטירות הקלות אך הבוערות שלי נשפכו בזה אחר זה על עורה העדין. הידיים של הילדה, לוחצות לי את הזין, כבר הוציאו אותי מדעתי. המשאלה המטורפת של סקס קשה ולוהט שרפה אותי מבפנים. ואז הרגשתי, כשהשפתיים העזות לוחצות את הזין שלי. השפתיים שלה לחצו אותו כל כך חזק, בלעו את הראש, לשונה האלסטית הרכה החליקה ישר למטה, ויצרה את הקשת המהממת.

היא התחילה להעמיס את המכשיר שלי לתוך פיה עמוק יותר ויותר. כל כך התרגשתי שלא יכולתי להפסיק להזיז את ירכי לעברה. ניסיתי להכניס זין כמה שיותר עמוק. נאבקתי ברצון להגשים את פיה עם הזרע החם שלי, שמתי לב איך החלק האחורי של הילדה מתעקם, מנסה להכניס את האצבע שלי אפילו יותר עמוק. לאחר רגע, הורדתי את הזין שלי מפיה, הגעתי לשפתיה של הילדה ונישקתי אותה בלהט מלטף את לשונה עם שלי. ואז, מתפעל מהנוף, באתי אליה מאחור ונכנסתי עם הזין שלי לתוך הכוס האלסטי הרך והרטוב שלה. ליטפתי את ישבנה העסיסי. זה הוביל אותנו להתרגשות שלא תיאמן. הכנסתי לתוכה את הזין שלי לכל העומק. ניסינו להרגיש אחד את השני יותר ויותר עמוק והרגשתי את הרצון לא לעזוב את הגוף והחם שלה. כשמילאתי את התחושות הללו, הורדתי את היוזמה והתחלתי לזיין אותה. נערת הליווי של VIP הייתה פנטסטית! הגוף שלה נע כל כך גמיש. דמותה הייתה כפופה החוצה כקשת, מתוך רצון להכניס אותי. היינו קרובים לגמר. ברגע האחרון, הורדתי את הזין שלי, וסיל הזרע שפך לה את הגב וישבן מדהים. מי היה מאמין שאולי יש פלוסים כאלה בהשכמה מוקדמת פשוטה?..